KURUMSAL

HAKKIMIZDA – VİZYONUMUZ – VİZYONUMUZ

Hakkımızda

Safir Paint ; Boya pazarının birçok farklı sektöründe sürdürdüğü faaliyetlerinde, ürünlerinin tasarımından başlayan ve kullanımına dek uzanan tüm süreçlerde, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı benimser.

Safir Paint; Sürekli gelişen pazarda ve değişen rekabet ortamında gün geçtikçe sağlamlaştırdığı öncü ve lider olma vasıflarını, sahip olduğu üst düzeydeki inovatif karaktere ve tüm alanlarda sürekli iyileştirmeyi esas alan kalite anlayışına borçludur. Safir Paint için kalite, üretime geçilmeden önce başlar, ürün tüketiciye ulaştıktan sonra da devam eder. Safir Paint’ in felsefesi; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevresine ve doğaya saygılı, tüketiciyi koruyan, bilinçlendiren, müşterisiyle bütünleşen, insan kaynağını en iyi biçimde değerlendiren, “toplam kalite” felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen, her zaman daha kaliteli ürünler sunmayı ilke edinen, yenilikçi bir topluluk olarak varlığını sürekli kılmaktır.

Safir Paint; Boya pigmentinin her bir zerresinin, boya oluncaya kadar ki tüm serüvenini, teknolojinin en ileri testleriyle denetim altında tutar. Çünkü Safir Paint’ in temel hedefi, her zaman en yüksek kaliteyi sunmaktır. Bunun için Safir Paint, kalite kontrol mantığına yeni bir boyut getirerek “önce kaliteyi yaratmak”, sonra da bunu kalıcı kılmak için uğraş verir.

Bu amaçla üretim girdileri her defasında tekrar tekrar incelenip öngörülen kalite standardına uygunluğu aranır, en ufak bir aksi değerde reddedilir. Safir Paint, “kalite güvence sistemleri” uygulamasında da kendini göstererek, Türk boya sanayisinde kendi dallarında TSE-ISO 9001 belgesi alan ilk şirketlerdendir. Safir Paint İşletmelerinde müşteri şikayetlerinin alınması, incelenmesi, müşteriye geri bildirim yapılması, müşteri memnuniyetinin ölçülmesi anlamında mevcut sistemler var olup, Müşteri Memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

SAFİR PAİNT faaliyetine devam ederken taviz vermediği politika; Müşteri beklentilerini, isteklerini tam ve doğru olarak belirlemeye çalışarak tamamını en ekonomik biçimde karşılamaktadır.

SAFİR PAİNT kurulduğu günden bugüne Toplam kalite Yönetimine her alanda önem vermiş ve bu alanda gerekli ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

SAFİR PAİNT, müşterilerine daha yakın olma amacı ile hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeleri maksadı ile eğitim, bilgilendirme ve uygulama egitimi faaliyetlerini de sürdürmektedir.

İhracatın büyük bir bölümünü; Asya ve Orta Doğu ülkelerine yapmakta olan SAFİR PAİNT’ in ihracat yaptığı ülkeler arasında Irak, Kırgızistan ve Gürcistan bulunmaktadır.

Hedefimiz; müşterilerimize KALİTELİ, DOĞRU ve HIZLI hizmet vermektir.